تبلیغات
بزرگترین وبلاگ هوانوردی ایران - مطالب تیر 1387
راه اندازی سایت ارتش ایران | عمومی ,

وب سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس AJA.ir راه اندازی شد و هم اکنون در حال سپری کردن دوره ی آزمایشی خود است.

این برای نخستین بار است که ارتش ایران پس از انقلاب دارای یک واحد تبلیغاتی نسبتاً  قدرتمند شده است. پیش از این تنها یک برنامه ی تلوزیونی 15 دقیقه ای در روزهای چهارشنبه (دو هفته یکبار) ساعت ۱۴:۵۰ پخش می شد که بخش بیشتر آن مربوط به رشادت ها و شهادت ها بود  بیشتر بر بخش معنوی تاکید می شود که طبیعتاً نیاز به یک وبسایت خبری، متخصص و تبلیغاتی برای ارتش احساس می شد که این مهم امروز اجرا شده است.

برای ورود به سایت ارتش اینجا را کلیک کنید

برای ورود به رویه ی متن تاریخچه ی ارتش که یک مطلب بسیار جالب و خواندنیست اینجا را کلیک کنید

برای ورود به رویه ی متن تاریخچه ی نیروی هوایی ارتش ایران، اینجا را کلیک کنید.

نمونه ی سیما از وبسایت ارتش ایران


نوشته شده توسط امیر در شنبه 22 تیر 1387 و ساعت 11:07 ق.ظ
سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷ | اخبار هوانوردی ,

روز گذشته ۱۶/۴/۸۷ یک فروند هواپیمای شکاری- آموزشی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از نوع اف ۷ در پایگاه هوایی امیدیه واقع در خوزستان سقوط کرد.

لاشه ی اف 7 اف 7

 این حادثه حوالی ساعت ‏10‏ صبح یكشنبه رخ داد و دو سرنشین این هواپیما، در دم به شهادت رسیدند‏.‏

علت سقوط این هواپیمای نظامی، نقص فنی بوده است و خلبان و كمك‌خلبان این هواپیما ـ كه از خلبانان با تجربه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بودند ـ سعی داشتند این جنگنده را در فرودگاه پایگاه هوایی امیدیه به زمین بنشانند ولی دچار حادثه شدند‏.‏

روابط عمومی ارتش هم با تایید این خبر اعلام كرد: یك فروند هواپیمای اف 7 نیروی هوایی ارتش روز گذشته (یكشنبه) در حین ماموریت آموزشی در حوالی پایگاه امیدیه استان خوزستان به دلیل نقص فنی سقوط كرد.
اما پرسش اینجاست که اگر هر دو از خلبانان با تجربه بودند پس علت ماموریت آموزشی چه بوده است؟
پایگاه هوایی امیدیه در جنوب شرقی خوزستان، نقش مهمی در پشتیبانی رزمندگان اسلام در جریان جنگ هشت ساله عراق علیه ایران داشت‏.‏ استان خوزستان دو پایگاه هوایی در دزفول و امیدیه و همچنین یک پایگاه هوا نیروز در مسجد سلیمان دارد.


نوشته شده توسط امیر در سه شنبه 18 تیر 1387 و ساعت 02:07 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بزرگ ترین وبلاگ هوا نوردی+ یک فروشگاه اینترنتی خوب www.zeytounshop.com+ سپاسگذاری از بزرگان ارتش ایران+ پایان رزمایش میلاد نور ولایت+ پایگاه هوایی دزفول+ مرحله دوم رزمایش نیروی دریایی ارتش ایران+ شلیك موشك پیشرفته هوا به هوا با برد 40 كیلومتر + پایان طراحی و ساخت جنگنده رادار گریز نیروی هوایی ارتش ایران+ راه اندازی سایت ارتش ایران+ سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷+ دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان+ خلیج پارس؛ نامی به بلندای تاریخ Persian gulf a name with as long as history+ چگونگی داوری این طرح+ نتایج جشنواره خوارزمی+ ترفند های بدون سرنشین ها

صفحات:
 
 

 © 2007 THE BIGEST PERSIAN AVIATION WEBLOG

WWW.HAVAFAZA.PERSIANGIG.COM & WWW.DRH-UAV.MIHANBLOG.COM