تبلیغات
بزرگترین وبلاگ هوانوردی ایران - دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان
دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان | عمومی ,

Some persons visit my weblog that they are foriegn and cant read Persian or Parsi. this below text is aboat boss of eduecation of IRan and they works!. some my partners and friends ask me aboat giving money to us for our researching and our inventing, or pay our prizes and our moneys that IRan gov programed for us. but in way ocur many accident on it!!!! i advise to هnventors to dont expect for our rights. i advise that dont let any one become your parner and do nothing for you!!!. you must have a clear think and not worried sutiation. ok lets go to have a good life with migration to industrial countris and there they pay our rights!

Thank a lot for my foriegn good friend John.  

برخی از دوستان برای من پیام گذاشتند که آیا دبیر خانه ی جشنواره یا آموزش و پرورش هزینه ی طرح ها را پرداخت می کند یاخیر؟

در پاسخ باید به چند نکته ی اساسی توجه داشت، نخست این که مسوولین آموزش و پرورش متاسفانه خود سردرگم هستند و می بایست از بالا دستور بگیرند، منظورم این است که هیچ تضمینی به گفته های آنان نیست، و براحتی می توانند زیر گفته های خود بزنند. برای مثال به من گفتند که اگر در استان مقام بیاوری هزینه ی طرح به شما داده می شود، اما چنین نشد. وقتی که پیگیر شدم، به من گفتند که صحبتی با مسوولین بالا تر می کنیم ببینیم که آنها چه می گویند، و این در حالی ست که مدت ۹ سال از عمر این جشنواره می گذرد و اصول جشنواره می بایست تا الان شفاف شده باشد، پس از جلسه و صحبت آقایان رئیس گفته شد که شما باید طرح هایتان را به ما بدهید و هرچه هزینه کردید به شما پرداخت می شود. در کل یعنی طرحتان را به ما بفروشید، که مصلماً طرح های خوب و مبتکرین و مخترعین آنها هرگز چنین کاری نمی کنند! آنها هم این موضوع را می دانند. به هر حال موقع دادن ربع سکه های جایزه اعلام می شود مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بودجه ی این مراکز تحقیقاتی بوده. در کل دوستان به نظر من هرگز بی گدار به آب نزنید که مسولین مسول گفته های خود نیستند و هیچ تضمینی برای گفته های آنان وجود ندارد. البته اتفاقات بسیار جالبی هم می افتد که  خودتان خواهید فهمید! در مورد رابطه بازی هم که چه عرض کنم! بهتر است خودتان کار ها و طرح هایتان را به اتمام برسانید چون نه استاد راهنما به درد شما می خورد و نه شریک های تحمیلی که در کل سودی ندارند و این شما هستید که باید تصمیم نخست و پایانین را بگیرید و جز شما کسی مسوول نیست!

 


نوشته شده توسط امیر در چهارشنبه 15 خرداد 1387 و ساعت 02:06 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بزرگ ترین وبلاگ هوا نوردی+ یک فروشگاه اینترنتی خوب www.zeytounshop.com+ سپاسگذاری از بزرگان ارتش ایران+ پایان رزمایش میلاد نور ولایت+ پایگاه هوایی دزفول+ مرحله دوم رزمایش نیروی دریایی ارتش ایران+ شلیك موشك پیشرفته هوا به هوا با برد 40 كیلومتر + پایان طراحی و ساخت جنگنده رادار گریز نیروی هوایی ارتش ایران+ راه اندازی سایت ارتش ایران+ سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷+ دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان+ خلیج پارس؛ نامی به بلندای تاریخ Persian gulf a name with as long as history+ چگونگی داوری این طرح+ نتایج جشنواره خوارزمی+ ترفند های بدون سرنشین ها

صفحات:
 
 

 © 2007 THE BIGEST PERSIAN AVIATION WEBLOG

WWW.HAVAFAZA.PERSIANGIG.COM & WWW.DRH-UAV.MIHANBLOG.COM