تبلیغات
بزرگترین وبلاگ هوانوردی ایران - نتایج جشنواره خوارزمی
نتایج جشنواره خوارزمی | مقاله ی برتر ,

متاسفانه ۳ هفته از زمان اعلام شده برای اعلام نتایج جشنواره خوارزمی می گذرد، ولی هنوز خبری نیست. نمی دانم که جریان چیست و قرار است چه شود. فقط می دانم که این سکوت طبیعی نیست و به احتمال زیاد نوعی صبر است تا به قول معروف آبها از آسیاب بیافتد. متاسفانه با داوری که ما شاهد آن بودیم چیزی جز این نمی توان انتظار داشت. در هر حال من یک نفر حق خود را خواهم گرفت و بدانید که حقی که خورده شود دادنی نیست، بلکه گرفتنی ست.

داوران مرحله حضوری نهمین دوره  جشنواره خوارزمی نیز بدانند که این رسم مهمان نوازی و پرسش سوالات نبود. اگر تا اکنون سکون کرده بودم انتظار عدالت داشته ام ولی دیگر صبر جایز نیست و باید حرف خود را زد، چرا که این زمان دیگر هرگز تکرار نخواهد شد.

داوران محترم مرحله داوری کشوری، شما که در زمینه های لازمه تخصصی ندارید، و نمی دانید چه بگویید چگونه می توانید یک هواپیما را داروری کنید، آیا می دانید که یک هواپیمای بدون سرنشین همان هواپیمای واقعیست که در ابعاد کوچکتر ساخته شده ؟ نه قطعاً نمی دانید.

یادم می آید داوری فرق بین اسپویلر و ترمز هوایی را نمی دانست! و در جابی که من به او دادم ناراحت و صد البته خشمگین شد. آیا این فرهنگ داوری و قضاوت است؟


نوشته شده توسط امیر در پنجشنبه 5 مهر 1386 و ساعت 03:09 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بزرگ ترین وبلاگ هوا نوردی+ یک فروشگاه اینترنتی خوب www.zeytounshop.com+ سپاسگذاری از بزرگان ارتش ایران+ پایان رزمایش میلاد نور ولایت+ پایگاه هوایی دزفول+ مرحله دوم رزمایش نیروی دریایی ارتش ایران+ شلیك موشك پیشرفته هوا به هوا با برد 40 كیلومتر + پایان طراحی و ساخت جنگنده رادار گریز نیروی هوایی ارتش ایران+ راه اندازی سایت ارتش ایران+ سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷+ دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان+ خلیج پارس؛ نامی به بلندای تاریخ Persian gulf a name with as long as history+ چگونگی داوری این طرح+ نتایج جشنواره خوارزمی+ ترفند های بدون سرنشین ها

صفحات:
 
 

 © 2007 THE BIGEST PERSIAN AVIATION WEBLOG

WWW.HAVAFAZA.PERSIANGIG.COM & WWW.DRH-UAV.MIHANBLOG.COM