تبلیغات
بزرگترین وبلاگ هوانوردی ایران - دوستان جهانی ما
دوستان جهانی ما | مقاله ی برتر ,

یکی از کاربران اینترنتی که آدرس این وبلاگ را از وبسایت longtail.com و به عنوان امیر عالی پور پیدا کرده بود با مراجعه به این وبلاگ، نظر خود راعنوان کردند که شما نیز می توانید با مراجعه به مطلب <<آیا ما دشمنان بی برو برگرد هستیم ؟>> و یا نوشته ی انگلیسی در همین صفحه نظر این دوست عزیز را بخوانید. بسیاری از خارجی ها که نمی توانستند برای هواپیمای طراحی و ساخته شده به دست امیر عالی پور نمونه ای بیاورند تکنولوژی ساخت هواپیما را به خود نسبت داده اند و یا به نوعی سعی در تروریست جلوه دادن اینجانب بکنند. اما در همه ی نظرات عنوان شده در وبلاگ ها و سایت های انگلیسی زبان،  به نوعی شاهد حمایت آنان از ما هستیم. در این راستا می توان به نظر یک یهودی در وب سایت longtail.com اشاره کرد. در هر صورت ما دوستان و هم چنین ناسازگاران زیادی را در این جنجال اینترنتی پیدا کردیم! در هر صورت کار خلبان خودکار این هواپیما که به کمک جی پی اس (GPS) کار می کند در دست اتمام است و این می تواند بار دیگر دوستان را خوشحال و ناسازگاران را خشمگین تر کند!

برای دسترسی به دیگر وب سایت هایی که در مورد هواپیمای بدون سرنشین دکتر حسابی مطلب نوشته اند می تواند عبارت Amir Aalipour را در جست و جو گر های گوگل و یاهو جست و جو کنید.

نظر ایشان این گونه است:

Great work. It reminds me of hanging out with my cousins when they built rockets in their backyard. I linked to your website at my blog: http://a517dogg.blogspot.com/2007/08/knowledge-is-everywhere.html

Good luck with your inventions!!.

کار بزرگی ست. آن (این پروژه ) من را بیاد می آورد که پسر عمویم، را اعدام کردند زمانی که در حیاط پشتی خانه اش موشک درست می کرد. من وب سایت شما را در وبلاگم پیوند دادم:

موفق باشید با ختراعتان!

http://a517dogg.blogspot.com/2007/08/knowledge-is-everywhere.html


نوشته شده توسط امیر در جمعه 9 شهریور 1386 و ساعت 09:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بزرگ ترین وبلاگ هوا نوردی+ یک فروشگاه اینترنتی خوب www.zeytounshop.com+ سپاسگذاری از بزرگان ارتش ایران+ پایان رزمایش میلاد نور ولایت+ پایگاه هوایی دزفول+ مرحله دوم رزمایش نیروی دریایی ارتش ایران+ شلیك موشك پیشرفته هوا به هوا با برد 40 كیلومتر + پایان طراحی و ساخت جنگنده رادار گریز نیروی هوایی ارتش ایران+ راه اندازی سایت ارتش ایران+ سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷+ دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان+ خلیج پارس؛ نامی به بلندای تاریخ Persian gulf a name with as long as history+ چگونگی داوری این طرح+ نتایج جشنواره خوارزمی+ ترفند های بدون سرنشین ها

صفحات:
 
 

 © 2007 THE BIGEST PERSIAN AVIATION WEBLOG

WWW.HAVAFAZA.PERSIANGIG.COM & WWW.DRH-UAV.MIHANBLOG.COM