تبلیغات
بزرگترین وبلاگ هوانوردی ایران - خلبان خودکار
خلبان خودکار | آخرین اخبار از هواپیمای دکتر حسابی ,

امروز یعنی ۵ شهریور ماه سال ۱۳۸۶ خورشیدی طی دیداری که امیر عالی پور با دوست عزیز جناب آقای لطفعلی پور انجام داد، آخرین بررسی ها و مرور جامع طرح خلبان خودکار انجام گرفت.ایشان از برنامه نویسان و پژوهشگران جوان کشور هستند که در پژوهشسرای امام جعفر صادق (ناحیه 4اهواز) و در بخش رباتیک مشغول به فعالیت هستند.

در پی این دیدار، ضمن آخرین بررسی ها، بدین وسیله اعلام می شود که کار طراحی برد الکترونیکی به پایان رسیده و با بررسی تمام جوانب کار و تعیین پرت خروجی از جی پی اس (که  همان فرمت تکست وخروجی TTL می باشد، ) تنها بخش مونتاژ برد طراحی شده و نوشتن الگوریتم پروازی یا برنامه نویسی پروازی باقی مانده از این رو درصد پیشرفت کار 75% می باشد.

طی یک بهینه سازی موفق برای مکانیزم بال متغیر ،گیربکس به کار رفته در این سامانه تعویض شده و اکنون از یک موتور قدرتمند تر و گیربکس سر خود استفاده می شود. به این صورت سامانه بال متغیر تا کنون سه بار تغییر کرده که ابتدا توسط موتور آنتن خودرو ، گیربکس و آرمیچر و اکنون از نوعی موتور قدرتمند گیربکس سر خود، بهره می گیرد.


نوشته شده توسط امیر در دوشنبه 5 شهریور 1386 و ساعت 11:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بزرگ ترین وبلاگ هوا نوردی+ یک فروشگاه اینترنتی خوب www.zeytounshop.com+ سپاسگذاری از بزرگان ارتش ایران+ پایان رزمایش میلاد نور ولایت+ پایگاه هوایی دزفول+ مرحله دوم رزمایش نیروی دریایی ارتش ایران+ شلیك موشك پیشرفته هوا به هوا با برد 40 كیلومتر + پایان طراحی و ساخت جنگنده رادار گریز نیروی هوایی ارتش ایران+ راه اندازی سایت ارتش ایران+ سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷+ دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان+ خلیج پارس؛ نامی به بلندای تاریخ Persian gulf a name with as long as history+ چگونگی داوری این طرح+ نتایج جشنواره خوارزمی+ ترفند های بدون سرنشین ها

صفحات:
 
 

 © 2007 THE BIGEST PERSIAN AVIATION WEBLOG

WWW.HAVAFAZA.PERSIANGIG.COM & WWW.DRH-UAV.MIHANBLOG.COM