تبلیغات
بزرگترین وبلاگ هوانوردی ایران - آیا ما دشمنان بی برو برگرد هستیم
آیا ما دشمنان بی برو برگرد هستیم | مقاله ی برتر ,

A website that is longtail.com wrote about the drh uav. we dont underetand all of they think but that we underestand is not very good. they think we create the drh-uav by they help and they projects .but it isn't corecte.im Amir and self design and create drh uav.with very low tools. ever now i am  going to kharazmi fastival in Iran and Tehran if i be succiful at there i can go to univercity without examing.ever the iranian managers and some people dont support us.

this uav can get more spped when we take the wings off. and when the wings off the Airfol of Drh uav get more big and long.

to be not the fueslag get High wheigt by going back CG  we use tho Controlable elevator from front of the wings.

  please post your coments for us to know your interest and your comments about drh uav in end of this post.

best regards 

در حالی که افکار جهانی در مورد عنوان شدن اولین هواپیمای بدون سرنشین شناساگر بال متغیر جهان در تعجب به سر می برد و هواپیمای بدون سرنشین دکتر حسابی رفته رفته لقب اولین در جهان را پیدا می کند، یک وب سایت مشهور و معتبر در زمینه هواپیما هایی رادیو کنترل و البته بدون سرنشین در تاریخ August 23, 2007  در صفحه اول خود، اولین خبر را به این موضوع اختصاص می دهد. این در حالی است که کاربران و بازدیدکنندگان این سایت بزرگ اغلب از وبلاگ اینجانب نیز دیدن می کنند.  www.longtail.com دومین سایتی ست که هواپیمای دکتر حسابی را بررسی و اولین سایتی ست که به صورت رسمی در مورد این هواپیما آن هم در صفحه ی اول خبر تهیه می کند.

این سایت در خبر خود، ضمن اشاره به فعالیت های اوپن سورس شخص نویسنده و این که اطلاعات و تکنولوژی ساخت پروژه های هوایی آنها از آلمان تا استرالیا به همه جا می رود و نیز این که بعضی از به ظاهر دشمنان جامعه آنها نیز از این موضوع بهره می برند، عنوان می کند که سخت گیری زیادی روی انتقال اطلاعات و دانش فنی وجود دارد اما همه چیز آشکار شد زمانی که من صفحه ی انیمیشن دوبعدی امیر عالی پور یک ایرانی که در تهران زندگی می کند (!تهران!) را دیدم که آن را در وبسایت  RC-group به عنوان پیوند گذاشته بود.در حالی که عکس هایی از هواپیمای خود را به رنگ پرچم ملی کشورش منتشر کرده بود.او در مورد هواپیما و انیمیشن آن مسائل مربوط به آن در قسمت یا بخش انجمن rc-group با دیگران بحث می کرد. او نیز به زبان خود می گوید: آفرین امیر. آفرین که روی بدنه ی هواپیما کار کردی.و سپاس گذاریم که مطالبت را پست کردی.و پس از آن می گوید یکیس! متاسفانه منظور ایشان را در این مورد متوجه نشدیم. اما شواهد نشان می دهد که آنها مدعی هستند که ایرانی ها و البته دیگران با کمک ما می توانند چنین کاری بکنند و اضافه می کند که : این کمکی به تلاش ما نمی کند.

هر چند که بنده و تنها خودم در این دنیا می دانم که چه کرده ام و تا چه اندازه تنها بوده ام. متاسفانه به دلیل نداشتن تسلط بر زبان انگلیسی نما توانم پاسخ آنان را بدهم. اما همین اندازه که خود می دانم برایم کافیست.

هر چند که در ادامه این وب سایت معتبر اعلام می کند که به ایرانی ها چه چیز هایی مانند (تروریسم و ضد .... و.....) اطلاق می کنند؛ می گوید:  برای من مهم نیست که امیر و امثال امیر کجا زندگی می کنند.  

شخص نویسنده خاطر نشان می کند که : ولی من (خودم) می دانم که وقتی به انیمیشن او  نگاه می کردم، (درحالی که نام عربیک خط خورده است ادامه می دهد) با نوشته ها و آهنگ فارسی چه احساس آرامشی می کردم.

در پایان اشاره می کند که : اولین چیزی که احساس کردم ( یا برخورد کردم) ملی گرایی بی اندازه یا بی خیال بود.(چرا که رنگ هواپیمای خود را به رنگ پرچم ملی خود در آورده است) در هر حال من با این مخالفم و سر ناسازگاری دارم.شما چطور؟

متاسفانه در آخر هم نظر خود را به نوعی  تحمیل کردند! حالا نظر شما چیست؟

یک یهودی در دومین نظر خود عنوان می کند: این که انرژی هسته ای نیست! او یک شخص است که ناشناس است. در ضمن زبان و نوشتار در آن انیمیشن فارسی بود نه عربی.

باز هم جای خوشحالی ست که یک یکتا پرست با واقع گرایی خود تاثیری بر تغییر ذهنیت غربی ها داشته است.


نوشته شده توسط امیر در جمعه 2 شهریور 1386 و ساعت 06:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بزرگ ترین وبلاگ هوا نوردی+ یک فروشگاه اینترنتی خوب www.zeytounshop.com+ سپاسگذاری از بزرگان ارتش ایران+ پایان رزمایش میلاد نور ولایت+ پایگاه هوایی دزفول+ مرحله دوم رزمایش نیروی دریایی ارتش ایران+ شلیك موشك پیشرفته هوا به هوا با برد 40 كیلومتر + پایان طراحی و ساخت جنگنده رادار گریز نیروی هوایی ارتش ایران+ راه اندازی سایت ارتش ایران+ سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷+ دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان+ خلیج پارس؛ نامی به بلندای تاریخ Persian gulf a name with as long as history+ چگونگی داوری این طرح+ نتایج جشنواره خوارزمی+ ترفند های بدون سرنشین ها

صفحات:
 
 

 © 2007 THE BIGEST PERSIAN AVIATION WEBLOG

WWW.HAVAFAZA.PERSIANGIG.COM & WWW.DRH-UAV.MIHANBLOG.COM