تبلیغات
بزرگترین وبلاگ هوانوردی ایران - عوان اولین بدون سرنشین بال متغیر جهان در rc-groups.com
عوان اولین بدون سرنشین بال متغیر جهان در rc-groups.com | مقاله ی برتر ,

برای اطمینان بیشتر در مورد اولین بدون سرنشین بال متغیر  جهان، موضوعی با عنوان the first Unfixed wing UAV in world در سایت بزرگ rc-groups.com  عنوان شد. طبق آخرین اخبار تا این لحظه فقط یک مورد جوابیه منفی در این زمینه در موضوع ارسال شده توسط اینجانب ارسال شد که آن هم مربوط به بال متغیر هواپیمای دکتر حسابی مربوط نمی شد. بلکه آن هواپیمای عنوان شده از سوی دوست جهانی ما، نوعی هواپیما بود که می توانست کلیه سطوح کنترلی خود را مطابق با شرایط پیش آمده دوران دهد.

یکی از جوابیه های جالب دوستان جهانی ما در سایت rc-groups.com ابراز آرزومندی و علاقه مندی ایشان به یادگیری زبان فارسی بود تا بتواند این وبلاگ را بخواند. اظهارات ایشان در پی عنوان <<فارسی بودن مطالب این سایت >> از سوی اینجانب بود.

دیگر دوستان نیز ابراز علاقه کرده و ضمن هشدار هایی در مورد عدم ارسال چند موضوع در سایت rc-groups ، از اینجانب در خواست توضیح بیشتر کرده که در آینده (فردا) متنی هر چند ساده به زبان انگلیسی در مورد بال متغیر این هواپیما خواهم نوشت.

در ضمن برای دستری به آمار این وبلاگ که پس از عنوان این مطلب در سایت rc-groups سیری صعودی پیدا کرد، می توانید بر روی شمارنده وبلاگ در سمت راست همین صفحه کلیک کنید. دسترسی به آمار این سایت برای همگان آزاد است. دیدن کشور بازدید کنندگان و بازدید کنندگان آنلاین این وبلاگ جالب خواهد بود.

برای دسترسی به این گفتگو ها می تواند از پیوند زیر استفاده کنید.

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=731639


نوشته شده توسط امیر در چهارشنبه 31 مرداد 1386 و ساعت 10:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بزرگ ترین وبلاگ هوا نوردی+ یک فروشگاه اینترنتی خوب www.zeytounshop.com+ سپاسگذاری از بزرگان ارتش ایران+ پایان رزمایش میلاد نور ولایت+ پایگاه هوایی دزفول+ مرحله دوم رزمایش نیروی دریایی ارتش ایران+ شلیك موشك پیشرفته هوا به هوا با برد 40 كیلومتر + پایان طراحی و ساخت جنگنده رادار گریز نیروی هوایی ارتش ایران+ راه اندازی سایت ارتش ایران+ سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷+ دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان+ خلیج پارس؛ نامی به بلندای تاریخ Persian gulf a name with as long as history+ چگونگی داوری این طرح+ نتایج جشنواره خوارزمی+ ترفند های بدون سرنشین ها

صفحات:
 
 

 © 2007 THE BIGEST PERSIAN AVIATION WEBLOG

WWW.HAVAFAZA.PERSIANGIG.COM & WWW.DRH-UAV.MIHANBLOG.COM