تبلیغات
بزرگترین وبلاگ هوانوردی ایران - خوش آمدید
خوش آمدید | عمومی ,

با سلام خدمت شما

من امیر عالی پور هستم از شرکت کنندگان دوره نهم جشنواره جوان خوارزمی. امیدوارم که حالتان خوب باشد .

دوستان عزیز ضمن اعلام، آغاز به کار این وبلاگ به اطلاع شما دوستان می رسانم که فعلاٌ وبلاگ ایرپاف به این بخش ملحق شده و از این پس در این وبلاگ شاهد آپدیت هر دو وبلاگ هواپیمای دکتر حسابی و ایرپاف می باشیم.

در ضمن هواپیمای بدون سرنشین شناساگر دکتر حسابی، هواپیمایی ست که خود بنده طراح آن هستم و در حال حاضر با کمک استاد راهنما جناب آقای علی فردروی سیستم خلبان خودکار این طرح کار می کنیم. امیدوارم که اطلاعات من برای شما مفید واقع شده باشد.

دوستان عزیز می توانند سوالات خود را در هر زمینه ی هواپیمایی در بخش نظرات اعلام کنند و تا آنجا که علمم جواب می دهد به آنان پاسخ می گویم.

چند عکس زیبا و دیدنی از جنگنده های خودمان

کاربران گرامی ! چند ثانیه موس را بی حرکت روی عکس ها نگاه دارید تا از عنوان آنها نیز باخبر شوید

جنگنده اف 14 در فیلم حمله به اچ3

اف 14 ها در رزمایش ضربت ذوالفقار

اف 14 به پله های اف 14 توجه فرمایید

و نمایی از اف14 ایرانی از بغل


نوشته شده توسط امیر در یکشنبه 21 مرداد 1386 و ساعت 11:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بزرگ ترین وبلاگ هوا نوردی+ یک فروشگاه اینترنتی خوب www.zeytounshop.com+ سپاسگذاری از بزرگان ارتش ایران+ پایان رزمایش میلاد نور ولایت+ پایگاه هوایی دزفول+ مرحله دوم رزمایش نیروی دریایی ارتش ایران+ شلیك موشك پیشرفته هوا به هوا با برد 40 كیلومتر + پایان طراحی و ساخت جنگنده رادار گریز نیروی هوایی ارتش ایران+ راه اندازی سایت ارتش ایران+ سقوط یک فروند هواپیمای اف ۷+ دادن هزینه ی طرح های ارسالی به جشنواره ی خوارزمی و مشکلات پیش و رو و بی توجهی مسوولان+ خلیج پارس؛ نامی به بلندای تاریخ Persian gulf a name with as long as history+ چگونگی داوری این طرح+ نتایج جشنواره خوارزمی+ ترفند های بدون سرنشین ها

صفحات:
 
 

 © 2007 THE BIGEST PERSIAN AVIATION WEBLOG

WWW.HAVAFAZA.PERSIANGIG.COM & WWW.DRH-UAV.MIHANBLOG.COM